Polių.Amatų Kydex OWB Dėklas Skirtas Jautis G2C 9mm & Tūkstantmečio PT111 G2 / PT140 Ginklai, Pistoletai Atveju - Juostos Ribų Atlikti

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j4350

€24.65

ATLIKTI SU NE: Prašome pasirinkti savo KYDEX Dėklas apsaugoti savo Jautis G2C Pistoletas.Tai yra mūsų aukštos kokybės KYDEX OWB Dėklas, pritaikytas Jautis G2C 9mm & Tūkstantmečio PT111 G2 / PT140 pistoletas.Ji yra ne tik labai tiksliai, bet taip pat patikima, nr. sloshing, nr. drebėjimas, nr. dėvėti, lengva įdėti ir ištraukite.Puikiai saugo jūsų meilės ginklą.Todėl jūs galite apsaugoti save visur, kur bebūtumėte.JAV .08" KYDEX - LENGVAS - STIPRUS - PATVARUS: Su Kydex dėklas yra rankų darbo iš tvirto KYDEX lydinio, plastiko lakštų.Jis yra labai plonas ir lengvas, mažiau nei 100g.Ji yra ne tik atsparus vandeniui ir prakaitui, bet taip pat turi didelį tvirtumą, didelis kietumas, atsparumas smūgiams, trinčiai ir senėjimo pasipriešinimo.Ji gali būti naudojama pagal įvairias sąlygas.Todėl jūs visada galite remtis ja, kad išgelbėti savo gyvenimą.

SAUGOS UŽRAKTAS ant DIRŽO: ant Diržo su jungikliu ir saugos užraktas 1,5-2 Colių diržas, reguliuojamas plotis, aukštis ir kampas; ne tik paprasta naudoti, bet dar svarbiau, ji turi saugos užraktą, kad visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų ir pavojaus savo gyvenimą.REGULIUOJAMAS SAUGOJIMO SLĖGIS: Reguliuoti varžtu pasiekti sandarumą, patikslinimas, siekiant pasiekti geriausią ištraukimo jėga, ir geriausias jų vartojimo įpročius ir siekiame sparčiausiai reakcijos laiką.Įėjimo yra išplėsta, kad būtų lengviau įdėti į ginklą ir išvengti braižymo ginklą kūno.LIFETIME WARRANTY: Mes drąsiai siūlome visą garantiją, kuri suteikia jums ramybę, renkantis Polių.Amatų OWB KYDEX Dėklas.Jei mūsų produktų negalima dirbti, kaip buvo žadėta, prašome grąžinti pakeisti ar grąžinti visą.

KYDEX dėklai taktinis įranga yra protingas pasirinkimas

Jautis G2C Dėklai yra rankų darbo iš tvirto 0.08-colių KYDEX lydinio, plastiko plokštės.Su Kydex OWB Jautis G2C Dėklas yra labai plonas ir lengvas, mažiau nei 100g.Jis yra atsparus vandeniui, prakaitas atsparus, ir didelis stiprumas, didelis kietumas, atsparumas smūgiams, atsparumas dėvėjimuisi ir Anti-senėjimo savybės.Ji gali būti naudojama pagal įvairias sąlygas.Todėl jūs visada galite remtis ja, kad išgelbėti savo gyvenimą.

Aukštos kokybės ir puikių rezultatų

Aukštas atitikimo, nr. sloshing, nr. drebėjimas, nr. dėvėti.Įėjimo yra išplėsta, lengvai įdėti ir ištraukti, išvengti braižymo ginklą kūno ir puikiai apsaugoti savo ginklą.

Ašigalio.Amatų Kydex G2C Jautis Dėklas turi Laikiklį-Spauskite Garsinis Saugojimo Lock sistema, ir pistoletas turi trapumą "click" garsas, kai ji įdėta, kad jūs žinote, kad jūsų Jautis G2C yra tvirtai sėdi.Reguliuoti varžtu pasiekti sandarumą koregavimas, siekiant geriausių gavyba stiprumo, ir siekti, kad sparčiausiai savarankiškai saugojimo laikas.

Saugos Užraktas Ant Diržo Reguliuojamas Plotis, Aukštis, Kampas

Diržo su jungikliu ir saugos užraktas 1,5"-2" diržų, reguliuojamas plotis, aukštis, kampas; ne tik paprasta naudoti, bet dar svarbiau, ji turi saugos užraktą, kad visiškai išvengti nelaimingų atsitikimų ir pavojaus savo gyvenimą.

Lifetime Garantija

Mes siūlome lifetime warranty, siekiant užtikrinti, jokių defektų gamintojas.Jei mūsų Jautis G2C dėklai neatlieka taip, kaip pažadėjo normaliomis naudojimo, prašome grąžinti ją pakeisti arba grąžinti pirkimo kainą.

Įdėti jūsų Jautis G2C po ranka, ir tegul jis jums apsisaugoti, kur esate.Pridėti Polių.Amatų OWB Jautis G2C Dėklai jūsų krepšelis dabar.

Modelio Numeris Jautis G2C 9mm & Tūkstantmečio PT111 G2 / PT140Kokybiškos Rankų darbospalva Tan/Juoda"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROSPrekės Pavadinimas B. B. F PADARYTIDydis Right Hand

Žymos: gynybos taktika, pistoletas, pistoletas smith, jautis ts9, kydex, kroviklis kydex g2c, airsoft dėklas, g2c, dėklas, kydex j įrašą.

Mdkhadeerali 2021-02-07

Excellent! Great quality material.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas