2vnt Žymiklį TN-90 VU Meter+1pcs Vairuotojas Valdybos Vadovas Stiprintuvai Skydelis Garso Lygis, DB Matuoklis su Vairuotojo Lenta, Apšvietimu TS-DB90R

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j5025

€24.88 €19.66

100% brand new ir aukštos kokybės

Savybės:

Modelis:TS-DB90R

Žymiklį medžiaga: cinkas, varis, baltas

● Žymiklį spalva: juoda

● Žymiklį sūpynės kryptimi: iš kairės į dešinę

● Žymiklį ilgis: nuo centrinės ašies iki adatos galo 44 ± 1mm

● Žymiklį plotis: 0.45 ± 0.05 mm

● Metrų naudoti kryptis: vertikali

● Vidinė varža: 650 Ω ± 10%

● Dabartinis jautrumas: jautrumas 960uA ± 8%

● Darbo / Sandėliavimo temperatūra: nuo -10 ° C iki + 60 ° C, RH 35 iki 85%

● Bandymas eksperimentuoti lemputės: 12V silpnas, geltonas burbulas

● Litavimo sąlygos: Vieta terminalo apie 3mm į skardos esant 230 ° C 3,5 sekundės.Atlikus bandymą, 7-14 daiktai lieka normalus.

● Litavimo temperatūra nuo: temperatūra rankiniai litavimo pistoletai yra 350 ° C, terminalo liečiasi 3,5 sekundes, o priekis terminalas yra apie 3 mm kontakto su litavimo pistoletai.Atlikus bandymą, 7-14 daiktai lieka normalus.

● Anti-statinis: Bandymas su sausu nailono audinio paviršiuje, skaidrus, ta pačia kryptimi tris kartus.Skirtumas tarp ženklų skalėje yra mažiau kaip 1/3 masto ilgio, o nulis grįžti padėtis po tris sekundes.

Elektros rezultatai:

● Standartinis bandymo sąlygos: temperatūra 20 ℃, drėgnumas 70%, jei nėra jokio skirtumo bandymo rezultatus, bandymas gali būti atliekamas, esant įprastai temperatūrai ir drėgmei.

● Dabartinis jautrumas: žymiklį yra nulinės masto didžiausio masto (skalės padėtis) Jautrumas 960uA ± 8%.

● Vidinė varža: 650 Ω ± 10%.

● Izoliacijos varža: 500V DC plius 50M ω arba daugiau išorinio langelį skaitiklių ir elektros grandinėje.Izoliacijos varžos matuoklis būsto ir elektros grandinę išbandė 500V DC įtampos.

● Nulinė padėtis: standartinė pozicija skaitiklis yra naudojamas, ir taško, kur, priekiniai rodykle ir centro nulinės masto yra vieninga yra nuoroda žymiklį ir nulis masto sutampa.Leistinas nuokrypis yra ± 1mm.

● Balansas: leistinos paklaidos intervalas metrui, kai standartinis padėtis yra pasviręs 90 laipsnių kampu į priekį ir atgal, yra ± 1mm.

● Žymiklį lazdos: Kai skalės dabartinės triviečiai, kad nuo viršsrovių akimirksniu ir lėtai sumažina į esamą jautrumo skaityti 1/2, rodyklė grįš masto 1/3 masto.

● Trintis: Kai srovė yra pridėta prie skaitiklio ir lėtai padidėjo ar sumažėjo iki tam tikros vertės, klaidos intervalas nurodomas taškas yra ± 1mm.

● Stabdžių sistema: iš karto pridėti 2/3 dabartinės vertės masto plokštė, per vieną sekundę nuo pradžios iki vietos, pažymėtos rodykle

verticalˈvərtikəl.

Specialus Testas:

● Perkrovos bandymo Įvestis dešimt kartų skalės dabartinės kas penkias sekundes, ir šis veiksmas kartojamas devynis kartus.Kiekvieną kartą, kai yra 0,5 sekundės, o bandymas lieka normalus.

● Vibracijos testas: Po skaitiklis yra supakuoti, vibracijos yra atliekamas dėl vibracijos plokštės 1000 kartų per minutę aukštyn ir žemyn, 4mm, 10 minučių per pusę.Po šio bandymo, 7-14 daiktai lieka normalus.

● Poveikio testas: Po pakuotės elektros skaitiklis, ji nukrito nuo kurio aukštis 30 cm ant 3cm storio medinės lentos.X. Y. Z. trijų kryptimi testas yra normalus.

● Patikimumo testas: Po 100,000 kartų srovės įvestis kalibravimo taško, esamą jautrumo riba yra vis dar per standartinę Aplinkos poveikio bandymo Temperatūra 50 ℃, drėgmė 85%, trunka 100 valandų, po šio bandymo lieka normalus.

● Terminalo traukti bandymo terminalas turi atlaikyti 1 kg traukti 60 sekundžių be paveiks.

Pastaba:

Prašome leisti 0-1cm paklaida dėl rankinis matavimas.pls įsitikinkite, kad jūs ne protas, prieš jums pasiūlymą.

Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Ačiū!

Komplektą sudaro:

2x VU Meter

1xDriver valdyba

6xLine

Modelio Numeris 7HH1502591Sertifikavimo NĖRAKilmės KN(Kilmės)Prekės Pavadinimas EYESKEY

Žymos: 3 360 lazerio lygis, spektro šviesos matuoklis, mac audio analyzer, matuoklis, garso, vu metras garso l, vu metras, c vu meter, vu metras garso led surinkti, led lygio indikatorius vu meter, kompasas eyeskey.

Bas83 83 2021-02-13

Produto muito bom, tamanho profissional e o vendedor entregou rápido!

Parašyti atsiliepimą

Reitingas