Lauko Kempingas Palapinė Polių Nešiojamų Aukštos Kokybės Reguliuojamas strėlės ilginimas Vandeniui Lengvų Rūdžių atsparia Palapinę Lenkai

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j1204

€22.71 €16.12

Kulka Taškų:

1、Lengvas ir Rūdžių atsparia: Pagamintas iš aliuminio lydinio, šie strypai yra labai stiprus, todėl, kad strypas turi geresnį stabilumą.Jie yra lengvi ir rūdims atsparus, ypač tinka beach kempingas.

2、Reguliuojamas Vandeniui Polių: Lengvas palapinė polių tinka turistinius, pėsčiųjų, kempingas, hamakas, pastogės arba tentu.Reguliuojamo vandeniui audinio polių yra jūsų puikus nešiojamas būtinybė.

3、strėlės ilginimas Dizainas: reguliuojamas tarp strypo aukštis gali būti reguliuojamas, ji tęsiasi nuo mažiau nei 35.44 colių 90.56 colių, leidžia jums gauti aukštis, reikalingas ruožas palapinę ar brezentas.

4、Tvirtinimo Skylių: dvigubo skyles ant polių galva, gali būti naudojamas nustatyti vėjo virvę.

5、Lengva Atlikti: ašigalio gali būti sulankstyti į 35.4 cm ilgio.Jis yra kompaktiškas, lengva laikyti, kai nenaudojamos.Jūs galite pasiimti su savimi bet kur ir greitai nustatyti savo brezentas arba palapinėje.

1.Lengvas ir Rūdžių atsparia: Pagamintas iš aliuminio lydinio, šie strypai yra labai stiprus, todėl, kad strypas turi geresnį stabilumą.Jie yra lengvi ir rūdims atsparus, ypač tinka beach kempingas.

2.Reguliuojamas, Vandeniui Polių: Lengvas palapinė polių tinka turistinius, pėsčiųjų, kempingas, hamakas, pastogės arba tentu.Reguliuojamo vandeniui audinio polių yra jūsų puikus nešiojamas būtinybė.

3.Strėlės ilginimas Dizainas: reguliuojamas tarp strypo aukštis gali būti reguliuojamas, ji tęsiasi nuo mažiau nei 35.44 colių 90.56 colių, leidžia jums gauti aukštis, reikalingas ruožas palapinę ar brezentas.

4.Tvirtinimo Skylės: dvigubas skyles ant polių galva, gali būti naudojamas nustatyti vėjo virvę.

5.Lengva Nešti: ašigalio gali būti sulankstyti į 35.4 cm ilgio.Jis yra kompaktiškas, lengva laikyti, kai nenaudojamos.Jūs galite pasiimti su savimi bet kur ir greitai nustatyti savo brezentas arba palapinėje.

Savybės: Didelio vėjo pasipriešinimo, lengva plėtimosi ir susitraukimo, paprastas ir patogus nešiotis, lengva laikyti, žemės nagai ir vėjui atspari virvė yra 90 laipsnių, žemės nagai link palapinės, gali atlaikyti didžiausią įtampą.

Kaip Naudoti:

Po tempimo, tinkamas ilgis, pasukite į dešinę ir užveržkite, tada pataisyti įstrižai su vėjo virvę (perkami atskirai), kuris gali nuolat remti ir nustatyti kupolo palapinę.Jei ne jį, naudoti sraigtiniai į kairę trauktis į trumpiausio ilgio, patogi laikymui.

Specifikacija:

Medžiaga: aliuminio lydinys

Matmenys(apytiksl.):

Išorinis skersmuo 3 sekcijų aliuminio vamzdžiai: 30mm/1.18 tam, 25mm/0.98 tam, 21mm/0.83, ir kuo ištraukiama ilgis yra 0,9 metrų, ilgiausias 2,3 metrų

Pakavimo Sąrašas:

2*Palapinė Polių

2*Rainproof Bžūp

1*Oksfordo Audinys Neperšlampamas Maišelis

Priedų Tipas KitaKilmės KN(Kilmės)Tipas 1 - 2 Žmonių Palapinė

Žymos: aliuminio strypas palapinė, lango polių kolonėlė, sodo poliaus dangtelį, palapinė reguliuojamas lenkai, lanshan polių, polių brezentas, polių palapinė, naturehike teleskopinis polių palapinė, strėlės ilginimas lenkai, lenkai europos.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas