Naujas 110V/220V LCD Geriamojo Pastovios Temperatūros Karšto Oro Patrankas Desoldering Litavimo Stotis IC SMD CHIP BGA Perdarymas

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j803

€73.02 €40.16

Savybės:

1. Skaitmeninis valdymas ir Skaitmeninis ekranas : Su uždarojo kontūro jutiklio ir didelio galingumo,temperatūros valdoma PWM ir LCD skaitmeninis ekranas, kuris veda į pastovų ir tiksli temperatūra.Ji gali prisitaikyti prie įvairių tikslų.

2. Brushless ventiliatorius: Brushless ventiliatorius viduje sukelti oro srautui reguliuoti, vėjo švelnus, ilgas tarnavimo motorikos ir mažai triukšmo

3. Pastovios temperatūros režimas : temperatūra yra tikslumas ir stabilumas, be vėjo poveikio.

4. Automtic režimas: yra jutiklis mašina, sistema pereina į darbo režimą (šilumos smūgis oro-kad temperatūra pastovi) kaip ilgai, kaip jūs pasiimti mašiną, ir jis persijungia į budėjimo režimą(stop šildymas--aušimo --nedelsiant miegoti), kai ji yra nukelta į kadrą ilgesnį šildymo elementas gyvenimą ir apsaugoti karšto oro Guun.Ji yra paprasta naudoti.

5. Prijunkite ir išvesties režimas : Kaitinimo elementas sąsaja yra jungtis, ir yra lengvai pakeičiamas.

6. Nešiojamas aparatas: Mažas dydis & light.

Techniniai duomenys: Vardas, Pastovios Temperatūros Karšto Oro Guun su Brushless Ventiliatorius Modle TS-CD2 Įtampa AC220V Galia 450~700W Variklio tipas Brushless su rutulinių guolių, Variklio life >10000 valandų Oro srauto tipo Brushless ventiliatorius švelnus vėjo, Oro srauto 80~160L/min. (MAKS.) nustatyti Temperatūros diapazonas 280℃∽480℃ Ekrano tipas LCD skaitmeninis displayResolution 1℃ Laido ilgis 150cm Mašinos dydis ø48 (rankena) ø67 (MAX) x Ilgis 300 mm Svoris 0.35 KG (apima laido) triukšmas Darbo temperatūra 0∽40℃ Sandėliavimo temperatūra -20∽80℃ Saugojimo drėgmė 35%∽45%

Programos:

1. Tinka įvairios rūšies litavimo ar desoldering tikslais elektroninių komponentų, tokių kaip: SOIC, CHIP, QFP, PLCC, BGA, SMD, ir kt.

2. Taikomos šilumos mažėja, džiovinimas, dažymas šalinimo, klijų pašalinimas, atšildymas, klimato atšilimas, plastiko suvirinimo ir kt.

Naudojimo instrukcijos:

1. Imtis karšto oro guun ir rėmas ant lygaus darbo stalo, guun įdėti į rėmelius,prijunkite maitinimo.

2. Įdiegti reikiamą antgalis (pabandykite naudoti didelė burna antgalis).

3. Įjunkite maitinimo jungiklį, ir ekranas ekranas "000", už aparatas yra budėjimo režime.

4. Imtis mašinos rėmo, ir jis pradeda šilumos paprastai.Koreguoti T rankenėlę, kad nustatytumėte temperatūrą, ir rankenėlę norėdami nustatyti oro srautą.Kai LED ligh greitai "flash", tai rodo, kad temperatūra pasiekia nustatytąją, mašina yra constate valstybės, ir jūs galite naudoti ją.Temperatūrą nustatyti diapazonas: 280~480℃.

5. Įdėkite mašina ant rėmo po darbo, mašina bus automatiškai įvesti laukimo režime (išjungti šildymo dabartinės--pučia orą didelės spartos atvėsti kaitinimo elementas--darbo vėlinimo 30" išjungti ventiliatoriaus--LCD ekranas "000").

6. Imtis mašina išjungta rėmelio dar kartą, ji iš karto patekti į darbo būseną nustatant vertę.Kai temperatūros stabilizuosis, LCD ekrano rodo oro temperatūra išėjime.

7. Išjunkite maitinimo jungiklį, jei ilgą laiką sustabdyti veiklos.

Montavimo ir Išmontavimo Antgaliai:

1. Norėdami įdiegti programą, įdėti pasirinktą antgalis ant išvado vamzdis, priveržkite varžtą.

2. Išardyti antgalis, laisvi varžtą, tada ją ištraukite.

Pakeisti Karšto Oro Šildymo Elementas:

*Nėra būtinybės išmontuoti, karšto oro guun kai pakeiskite kaitinimo elementas.Išjunkite maitinimo jungiklį, ir užtikrinti, karšto oro guun visiškai atvės prieš keisdami elementas.

1. Prarasti trys varžtai pabaigoje metalinių vamzdžių.

2. Imtis metalo vamzdis off sumokėti izoliacinės medžiagos, įsitikinkite, kad jie nebus numestas arba sukrėstas.

3. Naudojant pincetu pašalinti mygtuką toli pasibaigus šildymo elementas, ir ištraukite.

Pakuotė:

1 x TS-CD2 LCD Geriamojo Pastovios Temperatūros Karšto Oro guun

4 x Purkštukai

1 x Stovas

Funkcija Kietas / Karšto OroVardinė Išėjimo Galia 450~700WPrekės Pavadinimas DANIUVardinė Įtampa 220VKilmės KN(Kilmės)Sertifikavimo NĖRANaudojimas Komercinės GamybaModelio Numeris GJ-8019Oro Kiekis 80~160L/min. (MAKS.)Svoris 350g

Žymos: batų tn, oro maks., suvirinimo stotis, alavo lydmetalis, air nike, logotipas deko, aušintuvas, Litavimo Stotis, perdarymas stotis, micro karšto oro stotis.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas