10X Terramycin Akių Tepalas Katėms ar Šunims

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j493

€41.01

DĖMESIO: KAINĄ ĮEINA 10 VAMZDŽIAI.

TERRAMYCIN Akių Tepalas su Polymyxin B Sulfatas yra nurodoma, kad šunys ir katės paviršutiniškai akių infekcijos, pvz., konjunktyvito, keratitis, rožinė akių, ragenos opa, blefaritas ir bakterinio uždegimo sąlygas, kad gali atsirasti antrinė kitų infekcinių ligų.Šunys, taip pat yra nurodyta, akių infekcijos, dėl antrinės bakterinės komplikacijos maro.

Pagrindiniai Privalumai :

Plataus spektro veiksmingumą nuo tiek Gram-teigiamų ir Gram-neigiamų organizmų, įskaitant Pseudomonas aeruginosa.Kartu antibakterinis poveikis oksitetraciklinas hidrochloridas ir polymyxin B yra bent priedą, ir daugeliu atvejų, faktinė sinergetinis veiksmas vyksta.

Pristatymas :

Pristatymas per dieną iš vertybinių popierių su turkijos Post Visi daiktai išsiunčiami su sekimo numeriu Mūsų pakuočių atvyksta į JAV ir Kanada per 10 dienų, Europos šalyse per 7 dienas .

Tikslinė Pet Šunų & Cat

Žymos: dantų protezų dirbtiniai dantys, stiklo oftalmologijos, differin gelis, kačių žaislas, katė žaislas, kačių reikmenys scool, apykaklės šuo, kremas retinolis, loup chirurgijos, baby shower monetų kalykla".

Sergules 2021-01-25

great!!!! very fast shipping

Messengerdejohan 2020-08-28

good deal

Parašyti atsiliepimą

Reitingas