Karšto Elektroninio Kenkėjų Atmesti Kovos Su Peles Peles Repeller Efektyvų Ultragarso Vabzdžių Namų Žiurkės Atbaidymo Prietaisai Lašas Shpping

Prieinamumas: Yra sandėlyje

SKU: j4693

€16.12 €9.67

Gaminio specifikacijos

Maitinimo šaltinis: 220V, 50Hz Visos mašinos energijos sąnaudos: 1.9 M Kintamoji dažnių diapazonas: 32k ~ 62kHz Ultragarso garso slėgis: 103dB Naudingasis plotas: 50 kvadratinių metrų

Principas Žiurkės atstumiantis

Šis produktas, trukdo žiurkių smegenų nervus principu pagrįstas ultragarso, sukelia stiprų reflekso atsakas žiurkių centrinės nervų sistemos ir klausos sistema, todėl netoleruotina, panikos ir nerimą, ir bėga nuo scenos.

Taikymo sritis

Šis produktas tinka naudoti namuose, restoranuose, prekybos centruose, fermos, sandėliai, vaikų darželių, biurų pastatai ir kitose vietose, kur vaistai netinka žuvo žiurkių.Šis produktas gali efektyviai vairuoti nuo pelių per 150 kvadratinių metrų nepriklausomą erdvę.

Kaip naudoti

Prijunkite šį produktą tiesiai į 220 voltų elektros lizdą, kuris yra 20cm virš žemės paviršiaus (didesnis pozicija bus, kad šis produktas labiau veiksmingos, ir poveikio atsparus žiurkių bus geriau), pasirinkite reikiamą pavarą, ir kai lemputė, tai reiškia, kad normalaus darbo.

Dalykai, kuriems reikia dėmesio

1.Šis produktas naudoja principą ultragarso trukdžių, prašome nenaudokite jo lauke, tai geriau jį naudoti gana uždaroje patalpoje.Nenaudokite drėgnose ir aukštos temperatūros aplinkoje. 2.Naudoti šį produktą, už 1 į 2 savaites pasiekti geriausią trikdžių poveikį.Jei žiurkės bėga į paniką, tai reiškia, kad šis produktas yra veiksmingas.Prašome lazdas į jį. 3.Naudojant šį produktą, vengti tiesioginių trukdo objektus, siekiant išvengti, sumažinti atsparus žiurkių. 4.Vaikai turi būti naudojamas prižiūrint suaugusiems, nedirbkite vieni.

Maitinimo Šaltinis 220v 50HzAtstumiantis Tipas Ultragarsinį Kenkėjų RepellersKenkėjų Rūšis PeliųPrekės Pavadinimas ChanfongKintamoji dažnio diapazonas 32k-62kHzVardinė Įtampa 220VRinkinys Tipas TaipUltragarso garso slėgis 103dbKilmės KN(Kilmės)Energijos suvartojimas 1.9 M

Žymos: antmin, cleaner ultrason, narve žiurkės, pelių spąstai, vabzdžių plastiko, žaidimo pelės, skruzdžių lizdą, oem ultragarso, raton mi, vabzdžių atstumti.

Parašyti atsiliepimą

Reitingas